Bilişim sektöründe ilk olarak 1998 yılında Denizli Anıthan iş merkezinde faaliyet gösteren firmamız, başladığı günden bugüne 1000'den fazla kurumsal firmaya hizmet vermiştir.
2014 yılından itibaren Markazit Yazılım ® adıyla PAÜ Teknokent binasında web tasarım ve yazılım sektöründe proje bazlı çalışmalar yapmaya başlamıştır. Müşterilerine en iyiyi sunmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, sektörde var olduğu günden bu güne, Markazit Yazılım ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Markazit Yazılım da her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olmuş, Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titiz davranmıştır.

Markazit Yazılım ® kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

Markazit Yazılım’ın vizyonunu özetlemek gerekirse: “Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir” diyebiliriz.

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler her zaman kazandırmaktadır.

Markazit Yazılım ® olarak bu standartları çok iyi biliyor ve bu standartları taviz vermeden uyguluyoruz.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizin yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimizle uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunan, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermek.

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek.

Yaratıcılık
Marka, Teknoloji, Tasarım, İletişim ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

Sorumlu Ve Şeffaf
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip olmak

Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.